fotografia dnia pracy arkusz


Wszelkie nowonarodzone bobasy są odmienne, każde jest charakterystyczne. Rodzice czekają na nie z obszernymi marzeniami, porządkami, stoją tuż przy progu nowego życia z dzieckiem u boku. Mam przyjemność spotykać ich w tym charakterystycznym momencie w życiu, przeto ano bardzo adoruję oferować im bogate możliwości na moim poletku sesji noworodkowych. Inwituję do zobaczenia, przed którym asortymentem funduję świeżo upieczonych rodzicieli. W mojej pinakoteki zdjęć noworodkowych znajdziecie wiele dopasień, jakie w tym poście chciałam podzielić na definicje, aby ułatwić Wam rodzicom zaplanowanie Waszej jedynej sesji.

Te najprostsze, gdzie guzik nie odgina uwagi od dziecka. Tworzymy delikatnym tłem, ubrankami aż do obejmowania maluszka. Fotografie są normalne, pozycje dziecka również. To chyba w najwyższym stopniu nieśmiertelny kierunek zdjęć, który pod żadnym pozorem nie wyjdzie z mody. W wersji dla dziewczyn czasami nie mogę siebie odmówić delikatnej opaseczki, jaka podniesie jej urodę

Kiedy tak przykucnęłam nad moim bieżącym album, to mogłabym coraz czasochłonnie tworzyć kategorie dla tych dopadnięć, dawać do myślenia się, które adoruję w największym stopniu, ale prawdziwość jest taka, że krasa tkwi w różnorodności a spośród przyjemnością tą różnorodność próbuje, cały czas poszukując nowych akcesoriów, tkanin, pojemniczków. Jeszcze więcej moich najpóźniejszych zdjęć możecie odkryć TU.


Copyright © 2019 aparat fotograficzny