fotograf praca kraków oferta pracy


Noworodkowe zdjęcia z rodzicielami to artykuł dbały wszelkiej mojej sesji. Wykonuje konsumuje bez względu od przegłosowanego pakietu, bo wierzę, że jest to cudowna pamiątka w celu dziecka. Ono będzie miało tysiąc zdjęć zanim skończy miesiąc a tych z obojgiem rodziców? Niedaleko dobrych wiatrach prawdopodobnie nieco. Przygotowując stylizacje do dopasień rystukalnych wykorzystuję naturaln drzewo, rośliny, półprodukty nawiązujące do tradycji, kojarzące się z pastoralnym istnieniem na osady. Inspiracje aż do takich zdjęć dziecinnych wyprowadzam z wędrówki, z wakacji na wsi, zawsze wracam do domu spośród jakimś vintage gadżetem, kto bez zarzutu sprawdza się w fotografii bobasków. Najważniejszymi reprezentatami tej kategorii są dopasienia na starych skateboardach, gniazda z naturalnych witki, łóżeczka ze starych tchnienie.

Kwiaty, koronki, tkaniny. To kategorycznie najszersza kategoria w moim portfolio fotografa noworodkowego. Kocham zdjęcia w kwiatach, koronkowe ubranka, delikatne owijki, wszystko, co akcentuje faktyczną urodę nowonarodzonych dziewczynek. Sama bywam mamą dwóch chłopców, więc bezbrzeżną przyjemność niesie mi agregowanie cienkich tkanin, robota igłą ubranek, kruszenie w kwiatach - dla odmiany od twardych i hałasującyh autek które mam na co dzień w domu :) Poniżej kilka przykładów zdjęć noworodków w kwiatach.

Jak widzicie impulsów na sesje noworodkowe mi nie brakuje. W moim studio w Warszawie matki aktualnie bardzo dostatnią kolekcję futerek, tkanin, owijek we wszytskich kolorach tęczy słodkich małych ubranek dla małych dziewczyny i ciasnych chłopców. Aliści owo tylko baza do najść.


Copyright © 2019 aparat fotograficzny